Demre

Demre Kiralık Villalar

Demre bölgesi Antalya’nın, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla ünlü bir turistik cazibe merkezidir. Bu bölge, Likya bölgesinde yer alır ve Akdeniz’in turkuaz sularıyla çevrilidir. Demre bölgesi aynı zamanda Noel Baba olarak bilinen Aziz Nikolaos’un doğum yeri olarak da bilinir. Bölgenin en önemli turistik yerlerinden biri Myra Antik Kenti’dir. Myra, Likya’nın en önemli kentlerinden biriydi ve ünlü tiyatrosu, antik yapıları ve mozaikleriyle bilinir. Myra, Likya’nın önemli dini merkezlerinden biri ve Aziz Nikolaos’un mezarı Demre’de yer alır.

Demre’nin Tarih Kokan Bölgeleri

Demre bölgesi, zengin tarihi ve doğal güzellikleriyle, turistlerin ziyaret etmekten keyif alacakları bir yerdir. Bu bölgeyi ziyaret edenler, tarihi kalıntıları, güzel plajları, lezzetli yemekleri ve muhteşem doğal manzaraları keşfetme fırsatı bulacaklardır. Demre bölgesinde en çok ziyaret edilen yerler arasında Kekova Adası bulunmaktadır Kekova, tarihi kalıntıları ve muhteşem doğal güzellikleriyle ünlüdür.

Adada yer alan antik kalıntılar, batık kent Simena ve antik Likya kenti Teimiussa gibi yerlere ev sahipliği yapar. Demre’nin gezilecek, ziyaret edilecek o kadar çok yeri vardır ki adete sizi büyüleyecek derecededir. Aynı zamanda Demre de çok özel konaklama imkanlarından biride kiralık villalardır. Muhteşem deniz manzaralı ve doğayla iç içe bir tatil isteyenler bu özel villaları tercih etmektedir.

Demre’de Eğlenceli Villa Tatili

Demre’de yer alan Çayağzı Plajı da ziyaretçilerin uğrak noktasıdır. Çayağzı Plajı, muhteşem deniz manzarası ve beyaz kumlu plajıyla ünlüdür. Aktivite ve eğlence açısından oldukça canlı bir turizm bölgesi olan Antalya, Demre’de bulunan kiralık villalar, tatilcilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri özelliklerde tasarlanmıştır. Özel havuzları, güzel bahçeleri ve modern mobilyalarıyla dikkat çeken villalar, misafirlerin rahat etmeleri için gerekli olan tüm donanımlara sahiptir. Ayrıca tam donanımlı mutfakları, özel barbeküleri ve oturma odaları sayesinde, tatilciler villada rahatlıkla yemek yapabilir ve evlerindeki konforu yaşayabilirler.

Antalya Demre’de yer alan kiralık villalar, tatilcilerin rahat ve konforlu bir tatil geçirmeleri için mükemmel bir seçenektir. Sadece size özel bir alan oluşturan villalar hem Antalya Demre’nin doğal güzelliklerini keşfetmenizi hem de rahat ve keyifli bir tatil yaşamanızı sağlar. Demre ve Antalya bölgesindeki tüm villalarımızı sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Telefon