ÜZÜMLÜ

ÜZÜMLÜ bölgesi dünyanın dört bir tarafından gelen misafirlerle dolup taşmakta ve dört mevsim tatil yapılmaktadır. Misafirler kiralık yazlık ev, Fethiye kiralık yazlık villalar da konaklamaktadır. Deniz manzaralı, orman manzaralı, deniz ve orman manzaralı, ÜZÜMLÜ bölgesi merkezinde, merkezden uzak, denize sıfır kiralık yazlık villalar bulunmaktadır. ÜZÜMLÜ bölgesinin en güzel konumlarında, farklı tiplerde, farklı özelliklere sahip konforlu lüks villalar bulunmaktadır.

ÜZÜMLÜ bölgesi; kiralık villa turizmi konusunda en güzel ve en seçkin seçeneklerin yer aldığı bölgelerimizden birisidir. Her yıl binlerce tatilseverin uğrak noktası haline gelmiş olan ÜZÜMLÜ bölgemiz ve çevresi sahip olduğu doğal güzellikleri, eşsiz tabiatı, denizi, plajları sayesinde sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatacaktır. Yaz turizminin yanı sıra birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ÜZÜMLÜ , kültür turizmi açısından da rağbet gören bir bölgemizdir.

ÜZÜMLÜ ve çevresi aktivite açısından oldukça zengin olan bölgededir. Başta su sporları olmak üzere, safari(atv, jeep), doğa yürüyüşü, tekne turları, paraşüt, at gezintileri gibi bir çok aktiviteye katılıp tatilinizi unutulmaz bir şekilde geçirebilirsiniz.

Hepsivilla ÜZÜMLÜ bölgesi ve çevresinde en iyi kiralık villa seçeneklerini sunar. Hepsivilla, ÜZÜMLÜ bölgesinde de portföyü içindeki tüm kiralık villaların kalitesini, temizliğini ve imkanlarını denetleyerek sizler için en iyi tatil imkanlarını yaratır.

ÜZÜMLÜ bölgesi içinde kiralıyacağınız villa konusunda herhangi bir sorunuz olursa, firmamıza soru cevap sayfamızdan yada iletişim sayfamızı kullanarak ulaşabilir ve ÜZÜMLÜ bölgeside yaşayacağınız eşsiz tatili planlayabilirsiniz.

Yukarı whatsapp